کتاب جنگ دنیاها

اثر اچ جی ولز از انتشارات آفرینگان - مترجم: رضا مرتضوی-داستان علمی تخیلی

موجودات فضايي هميشه براي انساني كه در كرة خاكي زندگي مي‌كرد جزو معماها و اسراري بود كه دربارة آنها دوست داشت بيشتر بداند. در اواخر قرن نوزدهم ميلادي، حتي به مخيله هيچ انساني خطور نمي‌كرد كه موجوداتي هوشمندتر از انسان‌هاي كره زمين با دقت و هوشياري، دنياي انسان‌ها را مدت‌هاست كه زير نظر گرفته‌اند. آنها مانند كسي كه به تماشاي موجودات ميكروسكوپي در حال رشد درون يك قطره آب نشسته، انسان‌هاي از همه‌جا بي خبر را با دقت مطالعه و بررسي مي‌كردند. اين در حالي بود كه انسان‌هاي كره زمين با خوشحالي و بي‌خيالي روي اين كرة خاكي رفت و آمد مي‌كردند و به خيال خودشان بر ديگر كرات كهكشان غلبه پيدا كرده بودند. هيچ كس كرات ديگر را خطرناك نمي‌دانست و به احتمال وجود زندگي در آنها فكر نمي‌كرد. با اين همه در پهنه‌هاي بيكران فضا، موجوداتي هوشمند اما بي‌رحم چشم طمع به كرة زمين دوخته بودند و نقشه‌هاي شومي عليه مردمان اين كرة خاكي مي‌كشيدند و آن را به آهستگي و آرامي پيش مي‌بردند.
سيارة مريخ، سيارة سرخ رنگي كه در 64 ميليون كيلومتري زمين قرار گرفته توجه ستاره‌شناسان را به خود جلب مي‌كند. و آن‌ها در جستجوي آن هستند كه بدانند در مريخ زندگي جريان دارد و شهاب‌هايي كه به سمت زمين شليك مي‌شود آيا يك نشانه و علامت از سوي ساكنان اين سياره است؟! فوران‌هاي آتشفشان بر سطح مريخ موجب نگراني دانشمندان مي‌شود آنها در پي يافتن راه‌حلي براي اين موضوع بر مي‌آيند.
جنگ دنياها نشانة تسخير فضا توسط انسان است. رويدادي كه به واقعيت پيوست.


خرید کتاب جنگ دنیاها
جستجوی کتاب جنگ دنیاها در گودریدز

معرفی کتاب جنگ دنیاها از نگاه کاربران
در برخی موارد، ولز یک نویسنده وحشتناک است. بخش عمده ای از اقدامات خارج از مرحله انجام می شود و باید به ما گزارش شود. اتفاقی بی نقص رابطه عاشقانه / نفرت با انسانیت و آینده. از آنجایی که در حال حاضر داستان کلاه قدیمی است، من واقعا هیچ چیزی در مورد آن ندارم. گرافیک Edgintons به مواد احساس تازه ای می دهد. تصاویر تخریب کمی از قدرت کار باید یک بار برگزار شد. من به خصوص چهره زخمی قهرمان ما را دوست داشتم تا همیشه در ذهنم نگه داشتن درد باشد.

مشاهده لینک اصلی
من می دانستم که ایان ادگینتون کارهای سازشی زیادی در کمیک انجام داده است، اما قبل از آن هرگز این را مطالعه نکرده بودم. او و DIsraeli کار بزرگ در ترجمه این داستان کلاسیک به شکل کمیک انجام دهید. و به اندازه کافی جالب توجه است، این پس از عاقبت اصلی برای داستان Wellss، Scarlet Traces ایجاد شد. ادمینتون در مصاحبه ای نشان می دهد، بنابراین می خواستم چندین اثر از کمربند خود را که قبلا با آن آشنا نبودم، دریافت کنم.

مشاهده لینک اصلی
به خوبی انجام شد. تصاویر Disraelis فوق العاده هستند. احتمالا نسخه مورد علاقه من از ماشین های سه پایه مریخ است. سازگاری با اصل اصلی درست شده است و تمام نکات مهم طرح را برطرف می کند. Edginton در تلاش است تا با طرح Wells مقاومت کند، همانطور که برخی دیگر از آداپتورها انجام داده اند، اجازه دادن به اصلی برای خود صحبت می کنند. همچنین به شدت توصیه های Scarlet Traces، Edginton و DIsraelis را برای جنگ جهانی ها توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
بیگانگان می آیند به زمین حمله می کنند، زیرا خانه های سیاره ای به پایان می رسد و آنها نیاز به یک مکان جدید و بهتر برای زندگی دارند: سی و پنج میلیون مایل به فضا، گونه ای از مریخ ها چشم ها را بر روی سیاره زمین قرار می دهد. سیاره خود را برای تخریب محکوم می کند، مریخ ها آماده حمله می شوند. سلاح های شان آماده هستند و هدف آنها بی رحمانه است. جنگ جهانی ها شروع به کار می کنند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب یکی از بهترین رمان های گرافیکی بود که تا به حال خوانده ام. پس از دیدن فیلم و خواندن کتاب این رمان سریع سریع فقط آن را به چیزهایی با هم به یک پوشش سخت قرار داده است. من برای افرادی که کتابهای کمیک را به فانتزی دوست دارند توصیه می کنم. این کتاب فقط بزرگ است. اگر می توانستم آن دو شست بالا را بدهم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جنگ دنیاها


 کتاب قهرمان سرزمین زمرد
 کتاب مجموعه استفنی مه یر
 کتاب طعمه
 کتاب صداهای ترسناک
 کتاب رستوران آخر جهان 2
 کتاب طلوع تاریکی