کتاب ربات جنگلی

اثر پیتر براون از انتشارات پرتقال - مترجم: آناهیتا حضرتی کیاوندانی-داستان علمی تخیلی

سلام! من رُزام سری ۷۱۳۴ هستم، ولی می‌توانید رُز صدایم کنید. تا زمانی که سیستم رباتی‌ام فعال می‌شود، می‌توانم درباره‌ی خودم صحبت کنم…

مدتی پیش در یک کشتی باری روی اقیانوس سفر می‌کردم. کشتی دچار طوفان شد و من در این جزیره به هوش آمدم. ولی من حتی زبان حیوانات اینجا را متوجه نمی‌شوم. حالا چطور باید از خودم محافظت کنم؟


خرید کتاب ربات جنگلی
جستجوی کتاب ربات جنگلی در گودریدز

معرفی کتاب ربات جنگلی از نگاه کاربران
نویسنده کتاب نقاشی / تصویرگر پیتر براون هدایای ما را با «ربات وحشی» می نویسد: یک داستان فراموش نشدنی و فراموش نشدنی از شناخت ریشه های بشریت و تلاش برای آشتی دادن با واقعیت زندگی شما زندگی می کند. یک داستان از خانواده و جامعه؛ یادگیری تنهایی و چگونگی مبارزه با آن؛ از رو به رو شدن و جدا شدن؛ از تعامل بین جهان بشری و جهان طبیعی است. یک داستان فداکاری و غلبه بر ترس از ناشناخته و متفاوت است. از تغییر برای هر دو آنهایی که دوست دارید و برای خودتان (و دانستن زمانی که نه، دانستن زمانی که شما کافی است). داستان آن است که هر روز از آنجایی که من آن را به پایان رسانده ام، با من مخالف است، و آن را برای بحث و بحث و گفتگو عمیق و زیبا در کلاس درس ایجاد خواهد کرد. من تردید می کنم بیش از حد در مورد طرح می گویند، زیرا من نمی خواهم هر چیزی را دور، اما من این را می گویم: این داستان در مورد Roz، یک ربات است، که در یک کشتی است که در دریا غرق می شود. جعبه ی او در یک جزیره شسته می شود و برای اولین بار به آگاهی می رسد. جزیره فقط توسط حیوانات ساکن است، که قبلا هرگز مانند Roz دیده نمی شود. و روز هرگز چیزی را ندیده است. من یک نسخه بازبینی پیشنهادی اصلاح نشده را خواندهام، که بیشتر از هنر را از دست داده است که صفحات کتاب پایان یافته را فریب میدهد. من فکر کردم که این داستان به خودی خود متمرکز بود، اما هیجان زده شدم ببینم چه اتفاقی افتاده که در ماه آوریل در قفسه های کتاب فروشی قرار می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
(بررسی شده از ARC که به عنوان بخشی از یک برنامه وابسته به خواننده دریافت کردم.) من از این کتاب به دلایل مختلف هیجان زده شدم: 1. این بررسیهای ستاره دار 2 دریافت کرده است. این در یکی از بهترین لیستهای سالهای اخیر Donalyn Millers برجسته شده است. من طرفدار بسیار زیادی از نویسندگان کتاب های تصویری است که مهارت های قصه گویی در سطح بالا را به دست می آورند و به داستان های متوسط ​​می رسند (hellloooo mac barnett) با این حال، این کتاب من را ناراحت کرد. من با فرضیه (کشتی کانتینری پر از رباتها در یک طوفان گیر افتاده بود، یک ربات باقی مانده در جزیره پیچیده می شود) جذاب بود، اما من این طرح را بیش از حد قطع و episodic یافتم. من فقط می توانم تصور کنم که خوانندگان به من می گویند: \"ایا، من آنچه را که در داستان اتفاق می افتد، خوب می کنم، اما هنوز اتفاق نیفتاده است.\" و سپس، شاید 15 روز گذشته یا بیشتر، چیزی اتفاق می افتد. از آنجا که باید اتفاق بیفتد از آنجا که داستان هایی درباره حیوانات دوست داشتنی ربات و Bested وحشیانه وحشیانه برای همیشه ادامه پیدا می کند. قبل از اینکه من در مورد عدم رضایتم از این کتاب بیش از حد صحبت کنم، می خواهم آن را به دست برخی از خوانندگان برای افکار آنها برسانم. این امکان وجود دارد که آنها با داستان متفاوت با یکدیگر درگیر شوند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب شگفت انگیز بود! همچنین، (مشاهده اسپویلر) [پایان من را کشته است. من خواستار پایان دادن به همه حیوانات شدیدا با ROZ است. اگرچه نویسنده ما را به این باور می برد که روز راه خود را به خانه می برد، ما باید عاقبت را بخوانیم تا آن را بدانیم. (پنهان کردن اسپویلر)] این یک کتاب بچه است، و در آن صورت، به دلیل نوشتن ناهموار، سخت بود. اما، این نیز بدان معنی است که سبک نوشتن جذاب است، و من آن را کاملا دوست داشتم زیرا به من علاقه مند شد و به خوبی مشغول به کار شدم. فکر نمی کنم این عادت را بخوانم. من فقط با فانتزی های خوب من در حال حاضر بسته است. این موضوعات کتاب در کیفیت های زیبا و جدید است. آنقدر اصلی است و من واقعا دوست داشتن خواندن یک کتاب را داشتم که هیچ حکمی از آن نداشت، @ او بیرون کشیدن یک نفس را که نمی دانست او برگزاری @ در برخی از راه بود.این بسیار طراوت و دلربا بود. Roz کنجکاو بود، و ربات نوعی. به نظر من، دلیلش این است که، او یک روبات است و هیچ احساسی ندارد و در حالی که در کتاب اظهار شده است، ما در کل بقیه کتاب کاملا نادیده گرفته شده است. من شخصیت او را دوست داشتم، اما من آرزو داشتم که او معایب داشته باشد. حتی ربات ها دارای نقص، cmon.Brightbill شایان ستایش بود. او کنجکاو و دوست داشتنی بود، و من دوست داشتم که من سوال می کردم که آیا مادر واقعی اوست. اگر این کار را نکرد، این کار کمی غیر واقعی بود. اما واقعا، این کتاب به طور کامل غیر واقعی است، بنابراین من شخصا صحبت می کنم. شخصیت های سمت (مانند Chitchat و غاز مادر) نیز عالی بودند. من می خواهم آنها را بیشتر برجسته کنم. تنها مشکل واقعی که من با شخصیت ها داشتم این بود که آنها خیلی کنجکاو و پرسش داشتند. منظورم این است که آنها چندین سوال پرسیدند. این شروع به آزار و اذیت شد (مشاهده اسپویلر) [* نبرد * در پایان من در لبه صندلی من بود تمام وقت. همراه با سبک نوشتن جذاب، آن را برای سخت برای قرار دادن چند صفحات گذشته و کتاب کلی ساخته شده است. (پنهان کردن اسپویلر)] برای یک رمان بچه ها، این کتاب با بسیاری از پیچ و تاب و بسته بندی شده بود، و این چیزی است که من علاقه مند و قادر به آن را در یک نشست به پایان برساند.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب سن و سال ناز در مورد یک ربات را دوست داشتم، که از یک کشتی خراب باقی می ماند و در یک جزیره ای بدون جمعیت زندگی می کند. در عوض، راز دوستان را با حیوانات دوست دارد و یک بچه یتیم یتیم (Brightbill) را می گیرد، که مادرش می شود. این کتاب واقعا درباره دوستی، عشق و جامعه است؛ به عنوان یک مجموعه ای از حوادث، همه چیز را جالب می کند. تصاویر پیتر براونز سرگرم کننده بود، اما شکل ربات اصلی او کمی بیش از حد انسان بود (به هر حال برای یک بزرگسال).

مشاهده لینک اصلی
من واقعا از خواندن این مقاله درجه متوسط ​​در مورد یک ربات یاد گرفتم که به یک جزیره با حیات وحشی در حال انطباق و رشد است. دلیل این که من آن را 4 به جای 3 قرار دادم این است که فکر می کنم این مقدمه ای عالی برای بچه های جوان در مورد هوش مصنوعی است که ممکن است در مورد داستان های علمی تخیلی هیجان زده باشد. در طرف جوان درجه متوسط، 8 یا 9.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ربات جنگلی


 کتاب شگفتی های بدن و مغز پیچیده
 کتاب ربات جنگلی
 کتاب پزشکی پردردسر
 کتاب گهواره گربه
 کتاب حقایق هولناک درباره زمان
 کتاب هیولاهای میکروسکوپی