کتاب روح امپراطور

اثر برندون سندرسون از انتشارات آذرباد - مترجم: شقایق حسینی-داستان علمی تخیلی

روح امپراتور یک رمان فانتزی است که توسط نویسنده آمریکایی براندون سندرسون نوشته شده است. این اولین بار در نوامبر 2012 منتشر شد شای یک فریزر است، یک خارجی است که می تواند به طور بی عیب و نقص، با نوشتن تاریخ خود با سحر ماهرانه، هر آیتم را کپی کرده و مجددا ایجاد کند. او پس از تلاش برای سرقت امپراتور به مرگ، محکوم شده است، او یک فرصت برای نجات خودش به ارمغان می آورد. اگر چه مهارت او به عنوان یک فریب توسط غاصبین او محکوم شده، شای تلاش خواهد کرد تا روح جدیدی برای امپراتور، که تقریبا مرده است، ایجاد کند. او عمیقا به زندگی خود پی می برد، او ماهرترین امپراتور اشراح را پیدا می کند و فرصت بهره برداری از آن را دارد. تنها متحد احتمالی آن کسی است که واقعا به امپراطور وفادار است، اما Gaotona شورای هماهنگی باید بر ضرورت های خود غلبه کند تا فهمیدن این است که جعل شیئی همان هنری است که فریب است.


خرید کتاب روح امپراطور
جستجوی کتاب روح امپراطور در گودریدز

معرفی کتاب روح امپراطور از نگاه کاربران
بخشی از Arcanum Unbounded را بخوانید. آنچه که من در کارهای کوتاه سانسورسون شگفت زده می کنم این است که به سرعت و به سادگی دنیایی ایجاد می کند. هیچ چیز اضافی و عمیق در مورد آن وجود ندارد، اما جذاب و هیجان انگیز است. قطعا ارزش خواندن. عنوان پست در Arcanum نا محدود در مورد این که چگونه این ایده آمد بسیار جالب بود پس از آن که داستان فقط آشکار شد.

مشاهده لینک اصلی
این بسیار خواندنی بود. در جهان Elantris تنظیم شده است، اما واقعا به قوس داستان اصلی متصل نیست. سیستم جادویی نبوغ بود. چطور با این چیزها روبرو می شود ... D: این یک خواندن سریع جذاب بود. ادعای خوبی برای کار ساندرسونز وجود دارد. 5 ستاره

مشاهده لینک اصلی
شما می دانید من این را دوست دارم زیرا آن را از Sanderson درست است؟ درست!!! چیزی جز â ™ ¥ â ™ ¥ â ™ ¥ â ™ ¥ â ™ ¥ ~ رفتن به خواندن لژیون در حال حاضر ~

مشاهده لینک اصلی
این بهترین قطعه داستان کوتاهی بود که تا به حال خوانده ام. داستان کوتاه زیبا و باور نکردنی. اگر کسی بتواند این تفکر، احساسات و روح را در کتاب صفحه 120 ساله قرار دهد، آن را براندون سندرسون خواهد بود. سیستم جادویی اینقدر منحصر به فرد و جالب است که من مشتاقانه امیدوار هستم که @ novellas @ یا رمانهای کامل درباره شای و این قطعه Sel.Maybe در دنباله Elantris؟ تنها می تواند رویا =).

مشاهده لینک اصلی
دوستان با دو نفر از همکاران من در جرم خواندن: رابین و آتنا؛ و معرفی Katie علاوه بر جدید خود را به ماراتن سندرسون _______________________________________ قبل از شروع این بررسی اجازه دهید من به شما چیزی بگویید: این کتاب Sanderson من مورد علاقه من است. و با توجه به اینکه چقدر کتابهای دیگر او خوب است، این یک بیانیه بزرگ و بی نظیر است که در آن وجود دارد. من تقریبا غیرممکن است که همه چیزهایی را که من در مورد این کتاب عاشقانه دوست دارم را بدون توضیح بگویم، بنابراین من یک نسخه کوتاه برای اولین بار: این کوتاه تر از کتاب استاندارد Sanderson خود است و به این ترتیب، آن را ندارد ساخت و ساز در جهان، مجموعه ای از شخصیت های بزرگ و خطوط حماسی آنها معمولا وجود دارد. با این حال، آن را ارائه یک طرح مختص به خوبی فکر است؛ سیستم جادویی به خوبی توضیح داده شده و فوق العاده جالب و شخصیت های بسیار خوبی را توسعه داده است. همچنین اگر شما طرفدار Way of the Kings هستید، این کتاب بینش زیادی در مورد روح و روان ایجاد می کند. فقط آن را بخوانید به طور جدی. بعدا می توانید از من قدردانی کنید. حالا جزئیات: - شای شخصیت شگفت انگیز است. دلایل آشکاری وجود دارد که چرا: شین هوشمند، شوخ طبعی، قوی است. (من هرگز قادر نخواهم بود که آقای Sanderson به اندازه کافی برای نوشتن شخصیت های قوی و هوشمندانه تشکر کنم). اما دلیل واقعی من شای را دوست داشتم. شور و شوق خود را برای هنر و صنعت خود را است: @ هیجان، زندگی صرف شده توسط پیشخدمت خود را به جلو بردن. این همان چیزی بود که او داشت.اگر اکنون او را ترک کرد، هیچ وقت واقعا نمی دانست که اگر مهر و موم کار کند. این مانند ساختمان یک خانه است و بعد هرگز در داخل پله نمی افتد. مثل جعل شمشیر و هرگز آن را نوسان نده. @\n- جعل سیستم جدید جادو مورد علاقه من است. چگونه چیزهای کوچک را در تاریخ تغییر دهید و زمان مناسب را در زمان مناسب تغییر دهید، همه چیز را به شدت تغییر دهید. این قطعا یک ایده فلسفی است و آن چیزی که من می توانستم برای ساعتها بحث کنم. - این یک کتاب است که باعث می شود شما فکر می کنید. من نمیتوانم شخصیت امپراتور را امتحان کنم، او را امتحان کنم و انجام شود. هفت گزارش ایو به عنوان خوانده شده می گویند رنگ مورد علاقه او سبز است. آیا شما می دانید که چرا؟ هنگامی که آخرین بار بود که شما نشستید و در مورد چرا چیزها فکر کردید؟\nپس بله، من این کتاب را دوست داشتم، زیرا نه تنها فانتزی عجیب و غریب خواندن بود، بلکه فکر و اندیشیدن را نیز تحریک کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب روح امپراطور


 کتاب هیولاهای میکروسکوپی و هرج و مرج شیمیایی
 کتاب خوش تیپ ترین غول شهر
 کتاب مجموعه ناهمتا
 کتاب شگفتی های بدن
 کتاب برجیس را بخر
 کتاب رستوران آخر جهان 2