کتاب زشت ها

اثر اسکات وسترفیلد از انتشارات آذرباد - مترجم: نوشین هنرپیشه-داستان علمی تخیلی

Uglies (Uglies, #1), 2005, Scott Westerfeld
عنوان: زشتها کتاب اول از چهارگانه؛ نویسنده: اسکات وسترفیلد؛ مترجم: نوشین هنرپیشه؛ ویراستار: نیما کهندانی؛ تهران، آذرباد، 1393، شابک: 9786006225562؛ در 448 ص؛ موضوع: داستانهای کودکان از نویسندگان انگلیسی قرن 21 م


خرید کتاب زشت ها
جستجوی کتاب زشت ها در گودریدز

معرفی کتاب زشت ها از نگاه کاربران
یک رمان \"YA Dystopian\" لذت بخش است؛ به عنوان مثال بعضی از آنها به عنوان «ارائه دهنده»، «اما» هنوز موضوعات تمایلی را بررسی می کند و از طریق چشم نوجوانان، با استفاده از انگیزه هایی که یک نوجوان می تواند درک کند ... من اولین بار این کتاب را انتخاب کردم چون یکی از نوجوانان من آن را خواند. من علاقه مند شدم، من می خوانم و نمی توانم تصمیم بگیرم که آیا من باید نگران باشید یا خیر: آیا آن صدا جالب یا وحشتناک بود؟ منظورم این است که با این ایده شروع می شود که یکی از دختران من خواندن یک کتاب «Ù یگلی» است و ادامه دادن به این واقعیت است که شخصیت اصلی نمی تواند صبر کند تا 16 سالگی داشته باشد تا بتواند جراحی کند و تبدیل به زیبایی | | به نظر می رسد که من از این کتاب لذت بردم. در یک آینده پس از آخرالزمان، همه در «شهرهای» (حدود یک میلیون نفر) زندگی می کنند. تا سن 16 سالگی، مردم به طور طبیعی رشد می کنند، اما در سن 16 سالگی، هر نوجوان یک عملیات را به وجود می آورد که باعث می شود آنها \"شاداب\" باشند - کسی با چهره زیبا، شکل فوق العاده، عالی سلامتی (از جمله آکنه) â € و سپس آنها به شهر زیبا جدید حرکت می کند. در اینجا همه آنها محبوب هستند، خوشحال هستند، توسط دوستان احاطه شده و چیزی ندارند که مجبور به انجام آن هستند - این همه یک مهمانی بزرگ است. بدون اینکه بیش از حد به خودم نشان دهد، این درست در کنار خطوطی است که من دوست داشتم در 16 سالگی به من برگردد. ؛) حالا، من می گویم، Pretties به نظر می رسید کمی کم عمق به من، اما من فکر می کنم باید یک اشکال وجود دارد، درست است، Tally، شخصیت اصلی ما، Uglyâ € | پیش 16 ساله - قدیمی که تنها خواست آن است که عملیات خود را انجام دهد و به شهر زیبای جدید حرکت کند. روز شمارش را شمارش کنید. Sheâ € ™ ثانیه برنامه ریزی مختلف â € œversionsâ € چگونه او ممکن است به عنوان زیبا نگاه کنید. او نمیتواند صبر کند. \"تا بهترین دوستش شروع به گفتن او نمیخواهد زیبا باشد\" \"همه آنها یکسان هستند.\" من می خواهم مانند من شوم. \"نمیتوانم تصور کنم که نمی خواهم به جمعیت بپیوندم، اما دوست او شبیه است - به طوری بی ادب، او از یک هفته پیش از تولد شانزدهمین سالگرد تولد خود در شهر â € œwild.â € اعمال کنندگان شهر خیرخواه که همه چیز را برای شهروندان خود فراهم می کند با هیچ runawaysâ € خوش آمدید شما باعث تعجب چرا، درست است؟ نیازی به گفتن نیست، تالی ناگهان با یک انتخاب غیرمترقبه مواجه می شود: از شهر خارج شوید تا دوستان فراری خود را پیدا کنید یا هرگز چرخش نکنید. سفر Tally و چیزهایی که او می آموزد با خروج از شهر او را به او بخشی از چیزهایی در مورد شهر خود را به او یاد می دهد که او هرگز نمی خواست بداند. سوال این است: آیا او همیشه می خواهد به عقب برگردد؟ آیا او دارای یک انتخاب است؟ توصیف عالی بود، با هر شخصیت که شخص خود بود، نوشتن صاف و آسان بود و به خوبی انجام شده است. من به پایان نرسیدم. شکایت من تنها در مورد پایان این است که آن را به طور خطرناک نزدیک به پایان به پایان رسیده است، cliffhanger پایان که من را تحریک می کند. پس از برخی فکر می کردم، من تصمیم گرفتم آن را به پایان برساند ... من فقط می خواهم یکی از این سری را بخوانم! به شدت به دوستداران داستان داستانی YA توصیه می شود!

مشاهده لینک اصلی
Reality rating: 3.5Well، این سرگرم کننده بود. پس از خواندن بررسی های بد بازیل من فکر کردم که این واقعا، واقعا بد است. اما آن را نه، واقعا بسیار سرگرم کننده است. شخصیت اصلی، Tally، واقعا cool.I او را دوست داشت بسیاری از من و تمام اعمال او را کاملا درک کرده ام، که برای من چیز بسیار نادر است. من خط داستان را دوست داشتم و کل مفهوم جدایی زشتی * سرفه * سرفه طبیعی * و مردم زیبا را داشتم. همچنین تکنولوژی جدید توضیح داده شد و استفاده از این کتاب، دوست عزیزم، این لباسها و کتهای خزانه دار را امتحان کنید ... از سوی دیگر، من شخصا شخصیت دیگری را دوست نداشتم ... خجالتی نوعی از افرادی است که من آزار دهنده و ناسازگار هستم، فقط احساس دوستی آنها را ندارم Real.David بد نیست، من باید اعتراف کنم که، اما هیچ چیز خاص برای صادق بودن نیست.من امیدوارم که او در توسعه کتاب شخصیت های توسعه یافته مناسب خواهد بود. Croy به نظر می رسد مانند شخصیت سرد، though.Okay، چگونه badass در این 20 صفحه آخر، Tally بود؟ به طور کلی ... من راضی است. علاقه مند به نقل قول: â € œTally لبخند زد. حداقل او مشکل را به پایان رساند. Im Tally Youngblood، @ او گفت. @ من را زیبا می کند. \"شاید آنها نمی خواستند بدانید که هر تمدن ضعف دارد. همیشه یک چیز هستیم که به آن وابسته هستیم. و اگر کسی آن را از بین ببرد، همه چیزهایی که در سمت چپ است، داستان هایی در یک کلاس تاریخی است. \"

مشاهده لینک اصلی
آنجلوپولوس κόσμοÏ، من \"من € Î ± Ï € θόν قطر branch_mapping_dlg_condtion_items_update_defaultConditions_zero Î ± من\" من ± من \"من † Ï € Î ± من\" من Î »من» ÎμιÏÎ · من € من \"من» Î ± Î¼Î¹Î¿Ï .... Î £ من \"من من من من · من من ‡ ± ή، Î¯Î½Î¿Î½Ï ¸ê³ پوشه Î ± ζÎμμÎνοι σÎ- μÎμγάλ من، من € »Î³Î¬Î¼Ï Î ± Ï ¸ê³ پوشه پوشه νÎοι ¹\" من Î ± Ï € άι Î¯ÏƒÏ € پوشه ± Î · من »Î®Ï ± من ... من € οβά Î »» ικό \"از ι μιΠσÎμÎ¹Ï E | سپتامبر ÎμμβάσÎμÏ خدمات شهری، فراتر از € من ... من\" من ± من ... من Î¸Î¹ÏƒÏ Î¬Î'Î \"من من ¿من † من ... من (من € Î »من ÎμμβιομΠ· من من € Î ± Ï من من †\" ή ÎμÎ'ÏŽ Ï € Î ±) Î ± Ï @ κο من ... من † † ιοκÎÏ Î ± من ... من، Î ± Ï ÎºÎ¬Î¸Îμ polvihousut Datalex ... ÎºÎ¬Î½Î¿Ï ... من € ¬ìŠ¤ì- تو »... ... \"κών، ÎμσÏ\" ικî®، فراتر از € کنم من ± ... من \"οικΠاین است که من. من \"من Îμνικά κά ή Ï † Î ± Î\" άζÎμι ± ÎμμÎνΠ· E ± Ï † ï »Î¹ÏƒÎ¼ÎνΠ· Î ± Ï Î²Î¿Î ÎμμÎνΠ· Î ± Î »Î ± من ... من\" من ± Ï € άγμΠ± من \"من ± ± ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï Î¯Î½Î¿Î½Ï € † Ï ‰ من، من ± Î¯Î½Î¿Î½Ï \"± کنم من: Î¯ÏƒÏ € پوشه ±\" پوشه ÎμιώÎ'Î · Î'ικΠιώμΠ± من \"من ± Ï € ± Î من ... من\" οÎ'ιά θÎμσΠ· من، من ± Ï € Î IOE ‰ Ï € Πή دوشنبه شلیک نیم Ï ± £، Î œì¹، این است که من این است که من † ÎšÎ¿Ï Î¯ÏƒÏ \"من Î ± νÏ\" ον. ب ΤάΠ»من» من · من € Ï ‰ من \"من ± کنم من ‰ νίσÏ\" ικοί Î ± من، من Ï Ï € € ιμÎνÎμι Î¤ÏŒÏ Î ± Ï Ï € من \"Î¤ÏŒÏ · E، 'ë¶ Î ± من\" من ·، ÎμÎ³Ï Î¯Î'Î من من · من، من ... من ± γίνÎμι ÏŒÎ¼Î¿Ï Ï † Î ·، E،' ë¶ € Î »ÎκÎμι οϻ من · من \"من، من € (γιΠοϻ من من \"من ·، ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï Î³Î¯Î½ÎμÏ\" من ± Ï) ¹ ± μιΠ¿Î¼Î¬Î'Î ± Ï € Î ± Î ± من \"من ± من\" Î½Î¿Î¹ÎºÎ¹Î Ï † Î®Î²Ï خدمات شهری، پوشه Ï € οίοι ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï III »من ¿من ... من Î ± من ... من € فرم οβΠ· من \"من · من ÎμÎ³Ï Î¯Î'Î · من، من من من ± ± Ï Î¬ÏƒÎ¿Ï ... من\" من · من، من IOE ‰ Ï € ιμοκΠ\"من · من\" من \"Î ± من ... من من من € Î ± Ï ¿من ... من \"من · من Τάλ من من ... من \"من Î ± Ï € ι، ΜΠΠ± Ï Ï € ... پوشه 회ì Ï ‰ Ï € Î پوشه Î¶Î¿Ï ... من من شلیک نیم پوشه Î'ΤΟÎ، σÎ- Ï Ï ‰ € من \"όγονÎμÏ، ± νθήκÎμÏ، Τι. Οι Î ± Ï € Î¿ÎºÎ Î¿Ï ÏÎμιÏ، من € Î »من» من من \"من βιβΠفرم ± λ ΜάΠ± μμÎνο، من € νάÎμι Î'Î¹Î¬Ï † Ï Î ± Î · Î ± من \"من ± Ï € کنم من ± Ï ‡ است که من NEOS ± من\" من من ... من، من † Î®Î²Î¿Ï ... من، من من، من \"¼ë · سانتورینی (ب ± من\" من ± Î ± ÎμνÎ'ιΠ† من، ¬ کتاب پروژه ماشین σÎ- کتاب باشگاه ÏŒÎ¼Î¿Ï \"من\" من ... من ‡ Î »بایگانی) · Î ± کنم من ομΠ· · من\" این است که من این است که من من · من، \"قطر Î®Ï ƒ ± من، من € Ï ‰ IOE νο E | ¬ê³ ÎμÎ½Î¸Î¿Ï ÎšÎ¿Ï ... σÎ-. · من • من € Giati I، II ± من \"من ± Ï € Î ± Ï ÎμνÎ'ιΠ† من من Î ± Î\" βγÎμι σÎ- دوم βÎβΠ± Î Î ± Ï Ï Ï Î½Î¿ ... ¬ë | ¬ _PN_OF E | ¬ »» Î ± من، οÎ'Î¿ÏƒÏ ‰ من، من ± Î »Î ± من\" من Ï € ... ÏƒÎ¹Î¼Î¿Ï ÎγινÎμ. \"این است که من ±\" من ... من، من \"من γάμÏ، من\" من ... ناکجاآباد جوان فانتزی بزرگسالان ± Î¯Î½Î¿Î½Ï Î¼Î¹Î و من من \"ή Ï € λ من ساخته شده است.

مشاهده لینک اصلی
خوب، پس این کتاب واقعا خوب بود! قبل از اینکه به Pretties بروید، می خواهم تاج و تخت شیشه را به پایان برسانم، اما من واقعا این کتاب را دوست داشتم! اولین و آخرین خط این کتاب تنها .... جالب بود؟ شخصیت مورد علاقه من Shay بود، او خیلی عالی بود! امیدوارم همه چیز به پایان برسد. Maddy نیز بسیار عالی بود. برای یک زن که مانند پنجاه است، او بسیار ورزشی و عالی است! دیوید یک شخصیت خوب بود، مخصوصا زمانی که او روایت را توضیح داد. اوه، روس ها. مشاهده Tallys در ما و مجلاتancient ما @ خیلی باحال بود! چیزهایی که ما حتی در مورد مجلات هم به آن اهمیت نمی دهیم، شخصیت ها به عنوان مصنوعات فکر می کنند! چرا من عاشق کتابهای دودویی هستم، دوست دارم ببینم چگونه تمدن می تواند نتیجه بگیرد. این کتاب خیلی خلاق و اصلی بود، اما دلیلش این بود که من چهار ستاره و نه پنج آن را به دلیل آن که من طول کشید تا به پایان برسد، فقط احساس کردم که آن را بدون پایان کشیدم. اما پایان دادن به کلینیک کامل بود تا من را به خواندن یکی بعدی!

مشاهده لینک اصلی
در کل من با Uglies بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. Westerfeld در حال حاضر یکی از نویسندگان مورد علاقه من است، نه تنها برای خلاقیت بسیار زیاد او، بلکه همچنین برای توانایی او در ترکیب تنها تعدادی از اقدام، شرح، و گفت و گو. این ممکن است به نظر یک مقایسه عجیب و غریب، اما اسکات وسترفلد به من یک سرآشپز خوشبخت را یادآوری می کند: او می داند که چگونه می تواند اندازه گیری و مخلوط کردن مواد تشکیل دهنده مناسب را به منظور ایجاد یک محصول خوشمزه! Uglies خواندن تجربه سرگرم کننده و صاف. به نظر می رسد این موضوع واقعا برای نویسندگان بسیار سخت است که با یک داستان که 100٪ جالب و بدون دردسر است، برای خوانندگان (گاهی اوقات، اگر صادقانه بود) برای همیشه متمرکز و علاقه مند باشد. در تمام عدالت، بخش وسط داستان (از زمانی که تاللی وارد دود می شود و زمانی که دود به زمین افتاده است) کمی کوچک می شود، اما به لطف کیفیت نوشته های وسترفتلس، هرگز به خستگی نرسید. اوه، و این یک BIGGIE است: SYMBOLISM وجود دارد! بله، اسکات وسترفلد دستگاه ادبی با چنین مهارت و تفکر را به کار برد، من می توانم کاملا با معلم های انگلیسی آشنا شوم. من قصد دارم این نسخه را به مادر مادری انگلیسیم بدهم:) تلی یانگلبو یکی از آن شخصیتهایی است که به نظر میرسد خوانندگان را تقسیم میکند - بعضی از آنها فکر میکنند که کم عمق و کمی مسطح هستند، و دیگران واقعا او را دوست دارند و می توانند با او ارتباط برقرار کنند. من قطعا در رده دوم هستم وقتی که من رمان دودویی میخوانم، باید توجه داشته باشم که در مورد جامعهیی که (احتمالا) کاملا متفاوت از خودم است و پر از افرادی است که واقعیتی متفاوت از من دارند، خواندن دارم. Tally استثنا نیست، و هنگامی که من خود را در دنیای خود قرار دادم، بسیار آسان بود که ببینم چرا او رفتار او را انجام می دهد و چرا تصمیم می گیرد تصمیم بگیرد. اما علاوه بر همه اینها، تالی فقط یک شخصیت سرگرم کننده بود که در مورد آن می خواند. یک بار دیگر استارفیلد سرآشپز آشپزی تمام مواد تشکیل دهنده یک شخصیت عالی داشت: او بی ادب و عجیب و غریب بود، او دوست خوبی بود (گاهی اوقات) که با وفاداری و انجام کار درست کار میکرد و خود آگاه بود بدون جذب خود. Perfecto! آه، و من قطعا باید به دکتر کابل اشاره کنم. عالی، خائن عالی! من فکر می کنم آنتاگونیست اصلی سری است و اوه، عالی بود. بله، من واقعا شناخته شده به عنوان خائنانی خاص، اگر آنها به اندازه کافی جالب توجه است. من همچنان تصور می کردم یک نسخه زن از نماینده اسمیت از The Matrix. جنبه مطلق مطلوب من این داستان شرایط ویژه بود. وسترفلد ایجاد شده واقعا جالب بود و من دوست دودستی ها را دوست داشتم اما بسیاری از آنها را خواندند، پس این قطعا ناامید نشد. تنها چیزهای مورد علاقه داری که با عناصر دودویی انجام می شود. من نمی دانم که آیا این فقط همان چیزی است که همه دیستوپین ها در حال حاضر تبدیل شده اند، اما یک عنصر مشابه برای آنها وجود دارد که من بر روی آن قرار می گیرم. همه چیز در مورد چگونگی بدی به محیط زیست، چگونگی مادی بودن ما، چگونگی وابستگی به نفت ... در حقیقت کمی بیش از حد تقریبا سیاسی است. علاقه مندم ببینم آیا سوزان کالینز این جاده (و نه مناسب) را در بازی گرسنگی می برد. با این حال، به نظر میرسد که Westerfeld مانند برخی از معایب ذاتی در فرهنگ اجتماعی ماست، اما جامعه زیبا، بسیار شبیه جامعه ماست، اما بیشتر به سمت بالا حرکت میکند. من دوست دارم احساس کمی بیشتر از یک کنتراست در فرهنگ ها. شهر زیبا جدید بلافاصله به من از ناحیه سی مایل در LA یادآوری کرد: به طور خلاصه، Uglies، خوشی شگفت انگیز، لذت بخش و تحسین آمیز بود که من قطعا همه را تشویق می کردم تا انتخاب کنم. نوجوانان داستان را دوست خواهند داشت، و بزرگسالان این کتاب فوق العاده هوشمندانه پیدا خواهند کرد. توصیه شده!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زشت ها


 کتاب پزشکی پردردسر
 کتاب سرود مقدس
 کتاب کره طلایی
 کتاب پیانوی خودنواز
 کتاب قلعه کارپات ها
 کتاب کاخ رویاها