کتاب سیلماریلیون

اثر جی. آر. آر. تالکین از انتشارات روزنه - مترجم: رضا علیزاده-داستان علمی تخیلی

طراحی شده است که طرفداران هابیت و پروردگار حلقه ها عمیق تر به اسطوره ها و افسانه های خاورمیانه، Silmarillion یک حساب کاربری از روزهای بزرگتر، از دوران نخستین تولکینس جهان. این درام باستانی است که شخصیت های پروردگار حلقه ها به عقب نگاه می کنند و در حقیقت برخی از آنها مانند Elrond و Galadriel شرکت کردند. داستان های The Silmarillion در زمانی که Morgoth، اولین تیره پروردگ، در زمین میانه قرار داشت، تنظیم می شد و الف های بلند جنگجویی را برای بهبودی Silmarils انجام دادند، جواهرات حاوی نور خالص والینور. این کتاب شامل چندین اثر کوتاه است. Ainulindale یک افسانه از خلقت است و در Valaquenta ماهیت و قدرت هر یک از خدایان شرح داده شده است. Akallabeth سقوط پادشاهی بزرگ جزیره نومنور را در پایان عصر دوم تجدید می کند و از حلقه های قدرت از وقایع بزرگ در پایان سوم سن، همانطور که در پروردگار حلقه ها نقل شده است. این کار اساسی، متن اصلاح شده و تصحیح شده را شامل می شود و از طریق یک مقدمه، یک نامه جادویی نوشته شده توسط Tolkien در سال 1951 شامل می شود که در آن او توضیح کامل درباره اینکه او در اوایل قرون وسطی میانه زمین را درک کرد.


خرید کتاب سیلماریلیون
جستجوی کتاب سیلماریلیون در گودریدز

معرفی کتاب سیلماریلیون از نگاه کاربران
Silmarillion دشوار است برای خواندن و من فکر نمی کنم این حتی به معنای به طور مستقیم از طریق یک رمان خوانده شده است. یکی دیگر از بازنگری ها، هنگامی که او گفت، \"سیار مارلیون\" مانند کتاب مقدس، کتاب مقدس زمین میانه است. تنظیم جادویی هابیت و پروردگار حلقه ها، و آن را به تاریخ محل، ساکنان، زبان ها و افسانه هایی که قبل از بیلبو و فردوسی آمده است، می گوید. برای شما طرفداران حلقه، شما تا به حال داستان را ندیده اید.

مشاهده لینک اصلی
دوست داری با مارکوس بخونی! این کتاب واقعا سخت است که بخواند؟ نه، اگر شما آن را به روش درستی بپذیرید. این کتاب ها برای نوشتن خوانندگان مانند یک پیچ و تاب یا شخصیت خاص نیست. نه! این کتاب صرفا ترکیبی از داستان های مختلفی است که در جهان اتفاق افتاده است که \"پروردگار حلقه ها\" از \"Ainà ½ lindale\" و \"ایجاد\" Eà ‡ تا پایان عصر ثانویه و سال های محو کننده حل و فصل شده است. گفت، شما می دانید که آن را عجیب نیست به طور کلی برای پیدا کردن فصل به طور کامل اختصاص داده شده به جغرافیا و یا شاخه. آیا من آن را مانند یک کتاب خسته کننده صدا؟ اجازه دهید آن را تصحیح کنم. این لیست کوچکی از مواردی است که شما می توانید انتظار آن را داشته باشید: والار موروت عالی، پروردگار تاریک داستان های زیبا درباره الهه طالع بینی Ardas Elves رفتار بدی (مردان نیز انجام دادند و دورف ها اما بیشتر الف ها) Elves being awesome جنگ حماسی نفس نفس کشیدن داستان های عاشقانه داستان های مربوط به دوستی مکان های باور نکردنی Heroes of Bad-ass Incest بله، من هم از آن گذشته گذشته شگفت زده شدم. واقعا امیدوارم که همه این آثار هنری به اندازه کافی قانع کننده باشند.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب فانتزی من همیشه خواندن و هنوز هم مورد علاقه من تمام وقت. گفتم نه برای همه. آن را با عهد عتیق مقایسه کنید، و این همان بهترین تقلید است؛ اگر فکر می کنید که موسی از مردم مصر رهبری می کند، چیزهای دراماتیک است، پس این کتاب برای شما است، طرفدار یا نه. اگر شما نتوانستید، احتمالا شما باید Silmarillion را پاس کنید، مهم نیست که چقدر دوست Tolkiens کار دیگری را دوست داشتید. این پروردگار از حلقه به علاوه نیست. آن کاملا به معنای واقعی کلمه عهد عتیق برای زمین میانه است، آغاز شده با ایجاد جهان و پایان درست قبل از جنگ حلقه، که کمی بیشتر از یک پاورقی در حوادث بیش از حماسی زمان نشان داده شده است. اگر شما هیجان زده تر از آنچه که توسط بالا برداشته شده است، سپس چه چیزی سوار می شوید. این فوق العاده است بر روی بزرگترین مقیاس ها: آهنگ خلقت، که توسط آن خدایان جهان را به وجود می نامند؛ اولین صعود خورشید، وحشت در میان بسیاری از موجودات تاریک خاورمیانه؛ اولین دورف ها، در حال ظهور چشمک زدن و تعجب از محل تولد زیرزمینی خود؛ و پادشاهی بزرگ الف ها، در اوج قدرت خود، در جنگ با استاد Saurons قفل شده است. برخی از بخش های آهسته وجود دارد: آغاز در ویژگی های خاص توضیحات بیش از حد پانتئون خیالی میانه زمین است که تقریبا باعث شده من کتاب را برای اولین بار خاتمه دادم، و پایان به نظر می رسد، تلاش نیمه دلسرد برای گسترش جدول زمانی Silmarillions به آن سه گانه حلقه ها. اما وسط طلایی است. برای کسانی که به این نوع از چیزها هستند، بعضی از بهترین داستانهایی هستند که تا به حال خوانده اید. فقط می دانم آنچه شما از قبل می گیرید: من معتقد هستم که روح J.R.R. برای گذراندن آن شما را ببخش.

مشاهده لینک اصلی
به نظر من فروتنانه، The Silmarillion بزرگترین کار Tolkien تقریبا به پایان رسید. خواندن بیشتر از Lord Lord of the Rings (که من قبلا در سال پس از تکمیل دوباره خواندن آن را دوست داشتم) و یا Hobbit را امتحان کردم اما عظمت آن در راه فانتزی حماسی با هم مخلوط شده است. اسطوره شناسی و زبان شناسی برای ایجاد یک داستان بزرگ از خلقت و تخریب. بخشی از آنچه که من عاشق خیلی در مورد داستان کل زمین میانه زمین Tolkiens است این است که یک چرخه به چگونگی وقایع رخ می دهد وجود دارد. رویدادهای کلی Silmarillion منجر به رویدادهای کوچکتر The Hobbit می شود که منجر به پروردگار حلقه ها می شود. این یک چرخه ای است که ماهیت خوبی و بدی را در نظر می گیرد و چگونگی شیطانی در بین مرگ و میرهای واقعی را نمی بیند اما خود را در راه های جدیدتر و کمتر برای نسل های مختلف و قهرمانان مختلف مجسم می کند. حلقه Hobbit و پروردگار حلقه ها از Sauron و Sauron از Morgoth تولد شده است. کل داستان The Silmarillion با داستان خلقت خاور میانه آغاز می شود. این داستان خلقت در اطراف ایده یک خدای راست واقعی Eru Ilà ºvatar ایجاد خدایان کوچک (یا فرشتگان) مسئول توسعه خاورمیانه است. هر کدام از این موجودات نوعی بازتابی از خداوند نهایی را دارند که در کنار Morgoth (که زندگی را به عنوان ملکور آغاز می کند) که ظاهرا تمام هدایای منع شده ایلیواتور را داشته است. همانطور که لوسیفر انجام داد، ملورک سعی می کند مانند Eru Ilávátar تبدیل شود، به دنبال قدرت ایجاد خلقت و سقوط به سایه. ملکور سپس حرکت می کند تا اعمال خدایان دیگر خدای میانه (Ainur) را تحریف و نابود کند، زیرا او نمیتواند زندگی را از برکت ارئوس بیابد. این باعث می شود که او به مورگوت تبدیل شود و به طور آشکار علیه دیگر عینور، مردان و الف ها درگیر باشد. این درگیری ها است که The Silmarillion در کنار داستان واقعی Silmarils - سه سنگهای عرفانی که توسط الف ها ایجاد شده و توسط Morgoth برای تاج زدن او به سرقت رفته است، به تفصیل بررسی می شود. به عنوان یک نتیجه خشن، باید اعتراف کنم که Silmarillion برای هر خواننده نیست. بسیاری در مورد سبک خشن، تقریبا کتاب مقدس نوشتن و چگونگی خواندن آن شکایت کرده اند. این مانند نوشته های Tolkiens نوشته نشده است و بخشی از این به این دلیل است که وقتی درگذشت، تنها در قالب پیش نویس بود. بخشی از این به این دلیل است که یک حماسه اسطوره ای است و نه فانتزی حماسی که خوانندگان معمولا درک می کنند. با این حال، این یک داستان داستانی است که به بهترین وجه توضیح میدهد که چرا تولکین استاد فانتزی و یکی از پدران بزرگ فانتزی مدرن است. وقتی که کلونهای Tolkien صحبت می کنند، تعداد کمی از مردم این ایده از Silmarillion را تشخیص می دهند. اگر آنها پس از آن حتی کتاب های کمتری داشتند، فانتزی به کار کامل Tolkien می دادند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیلماریلیون


 کتاب من و داداش رباتم
 کتاب ماهی چاق گنده ی من که زامبی شد (جلد اول)
 کتاب طعمه
 کتاب ظلمت در نیمروز
 کتاب حقایق هولناک درباره زمان و نیروها
 کتاب زمان لرزه