کتاب مزرعه ی حیوانات

اثر جورج اورول از انتشارات آموت - مترجم: عباس زارعی-داستان علمی تخیلی

مزرعه‌ی حیوانات داستان حیوانات «مزرعه‌ی اربابی» است که به رهبری خوک‌ها علیه آقای جونز، صاحب مزرعه، شورش می‌کنند و او را از مزرعه بیرون می‌اندازند تا از زیر یوغ انسان‌ها خارج شوند و آزاد زندگی کنند. اما پس از چندی یکی از خوک‌ها قدرت را در دست می‌گیرد و استبدادی نو در مزرعه حاکم می‌کند. جورج اورول این کتاب را در سال 1945، درست پس از جنگ جهانی دوم، نوشت و منتشر کرد. او در این رمان استبداد طبقه‌ی حاکم شوروی را نقد می‌کند و در خلال داستانی نمادین نشان می‌دهد که قدرت چگونه می‌تواند حتی عالی‌ترین و ناب‌ترین آرمان‌ها را هم به فساد بکشاند. اورول در سال 1947 مقدمه‌ای بر نسخه‌ی چاپ اوکراین مزرعه‌ی حیوانات نوشت که در این نسخه‌ی فارسی به عنوان پیشگفتار آمده است.


خرید کتاب مزرعه ی حیوانات
جستجوی کتاب مزرعه ی حیوانات در گودریدز

معرفی کتاب مزرعه ی حیوانات از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** این یک کتاب است که به معنای خواندن برای سنین است، اما هرگز در اطراف - هفته گذشته من نه تنها آن را بخوانید، اما درس در زمینه تاریخی برای کلاس 8 کلاس، که خواندن این کتاب می دهد و موج. همانطور که پیدا کردم، از طبقه 24، حدود 20 نفر از آنها قبلا کتاب را خواندند و حداقل یک بچه متوجه شد که این یک تمثیل انقلاب روسیه است. با این حال، درس من کاملا از کار افتاده نیست:) برای هر کسی که با داستان آشنا نیست، حیوانات مزرعه در مورد حیوانات در یک مزرعه در انگلستان است که علیه کشاورز بی سواد و بی رحمانه (آقای جونز، که نماینده تزار متخلف، نیکلاس دوم) و گرفتن مزرعه، تغییر نام آن حیوانات مزرعه (اتحاد جماهیر شوروی) و - به طوری که دید چشمگیر در نظر گرفته شده - آن را برای خود اجرا، به طوری که زندگی آنها بهتر خواهد بود. چشم انداز به آنها توسط یک خوک، بزرگ قدیمی که مدت طولانی نمی میرد پس از آن احتمالا بزرگنمائی از ولادیمیر لنین و کارل مارکس نشان می دهد و این ایده ی سوسیالیستی نیست که توسط این کتاب مورد انتقاد قرار گرفته است، بلکه این دیدگاه توسط برخی شخصیت های دیگر، یعنی خوک دیگری به نام ناپلئون که نماینده ی جوزف استالین است، را نقض می کند. ناپلئون یک خوک به نام Snowball (لئون تروتسکی) را از مزرعه با سگهای شخصی اش که در آن فقط دبیر کل حزب است، تعقیب می کند؛ استالین افرادی را که به طور کور از او پیروی می کنند، استخدام می کند تا زمانی که لنین در سال 1924 درگذشت، تروتسکی برای موقعیت رهبری وsites @ خود را نگه می دارد هر کس دیگری در خط). خوک سپس اتهام، و با مهارت های سواد خود را حفظ تغییر قوانین حیوانات تاسیس شده به تناسب خود، با استفاده از خوک به نام Squealer برای متقاعد کردن دیگر حیوانات که خاطرات آنها معیوب است پس از همه، به عنوان drafthorse بوکسور ادامه می گوید، @ Comrade ناپلئون همیشه درست است @. بکسور - برای من - شخصیت ترین دلهره آور در رمان است. او دهقانان را نشان می دهد، و حیوانات سخت ترین کار در مزرعه است. او کاملا به رهبری ناپلئون ایمان دارد و به معنای واقعی کلمه کار خود را به استخوان انجام می دهد. پاداش او بسیار سخن می گوید، هر چند من نمی خواهم آن را به دور. اکثر شخصیت ها نمایانگر یک شخص، چندین نفر یا گروهی از افراد است و برای لیست کامل شما می توانید آن را در ویکی پدیا بررسی کنید. خوشبختانه، در حالی که یک سوسیالیست، در مورد اتحاد جماهیر شوروی استالین بسیار سمبلیک بود - و به دلایلی! حیوانات مزرعه نقد بسیار خوبی است که چگونه از قدرتمندانی که آرمان های سوسیالیستی را فاسد کرده اند، چگونه از توده های بی تحصیل استفاده می شود و چگونه رهبران دیکتاتوری و یا کمونیست ها به سرمایه داری تبدیل می شوند (به چین نگاه کنید). مثال فوق العاده ای از سبک / فرمت تمثیل می تواند بسیار موثر باشد و یک کلاسیک به خوبی سزاوار باشد.

مشاهده لینک اصلی
بازبینی مجدد برای افزودن (در انتها) آمازونها بسیار جذاب Orwellian با این کتاب است. این واقعا یک بازبینی نیست، اما یکی از آن لحظات که همه چیز که برای شما روشن بود به طور ناگهانی به شدت متورم شد و شما واقعا نمیتوانید بگویید که چه چیزی در زیر تاریک قرار دارد آب، اگر چه یک لحظه قبل از شما مطمئن بود که شما می توانید. من خواندن کریستوفر Hitchens شگفت آور گیرنده و درخشان است مسلما: مقالات. من خواندن حیوانات مزرعه را خیلی جوان برای شناسایی حیوانات فردی با شخصیت های واقعی در مرحله کمونیسم (گرگ قدیم عمده مارکس، کشاورز جونز تزار، خوک ناپلئون و گلوله، استالین و تروتسکی) خواندنی است، بنابراین این مقاله به من داده خیلی به فکر کردن تا کنون، هیچ چیز بیشتر از این نقل قول (در زیر). (سابقه نقل قول): گروهی از پناهندگان اوکراینی و لهستانی در یک اردوگاه آوارگان، همبستگی های همدردی خود را با ترس خود را در مقالۀ اورول نشان دادند و از اجازه او برای ترجمه کتاب تقریبا کاملا ناشناخته خود درخواست کرده بودند. اما ... احساسات مقامات نظامی آمریكایی در اروپا به آسانی با هم تداخل نداشت. آنها تمام کپیهای مزرعه حیوانات را می توانست پیدا کنند و آنها را به ارتش سرخ فرستاد تا سوخته شوند. اتحاد میان کشاورزان و خوک ها که به طرز شگفت انگیزی در صفحات آخر رمان توضیح داده شد، هنوز به اجرا در آمده است. این کتاب در کوبا، کره شمالی، برمه، ایران، کنیا و اکثر کشورهای عربی ممنوع است. در امارات متحده عربی ممنوع است نه به دلیل محتوای آن، بلکه به دلیل آن است که خوک های انترپو مورفیک صحبت می کنند که غیر انعطاف پذیر هستند (این خود به خود Orwellian نیست). هنوز در ویتنام سانسور شده است. این ملت ها نمی خواهند مردم عادی خواندن کتاب را ببینند و به نخبگان خوک خوار خویش نگاه کنند و اکنون همگی آنها را ببینند؟ چه کسی می داند چه نوع افکار و اقداماتی که ممکن است منجر شود؟ Amazon.com و Anim FarmOn در 17 جولای 2009، Amazon.com برخی از عناوین Kindle Amazon Kindle را از جمله فروش Animal Farm و Nineteen Eighty-Four توسط جورج اورول از فروش، بازپرداخت خریداران و از راه دور موارد حذف شده از دستگاه های خریداری شده پس از کشف اینکه ناشر فاقد حقوق انتشار عناوین مورد نظر است. یادداشت ها و حاشیه نویسی برای کتاب های ساخته شده توسط کاربران در دستگاه های خود نیز حذف شد. درویش هردن، سخنگوی آمازون پس از این حرکت وحشت زده و مقایسه آن را به خود اختصاص داد، درویش هردن سخنگوی آمازون اعلام کرد که این شرکت تغییر سیستم های ما است، بنابراین در آینده، ما کتاب های موجود در دستگاه های مشتریان را در این شرایط حذف نخواهیم کرد. @ اما در پایان از آمازون 2014 به نظر می رسد به عنوان یک تضمین در TOS خود را که آنها معتقدند این را دوباره. WikipediaNext step: Fahrenheit 451. دریافت آتش نشانان برای رایت کتاب ها، فقط کتاب های الکترونیکی مجاز است که در آن محتوا را می توان کنترل کرد. بررسی اصلی 30 اکتبر 2011، به روز شده 7 دسامبر 2014

مشاهده لینک اصلی
تنها خوک خوب خوابی مرده است. آره، آره، همه ادعا می کنند اورول این را در مورد انقلاب روسیه، استالین و ظهور کمونیسم نوشت. Pshttt هر چه. شما می دانید که من فکر می کنم او واقعا گفت؟ مراقب دیگر گوشت سفید! خوب، شاید نه ببین، من می دانم که چه فکر می کنید، این خوک شگفت انگیز است، اما چیزی که بعد از آن می دانید این است که کلگالی بزرگ شده است و کوکی ها را سرقت می کند! و اجازه دهید کوکی ها شما را سرقت کنند، زیرا آقای خوک شما را متقاعد کرده است که شما را ترک می کند کوکی ها هر روز بخشی از قرارداد اصلی بود! علاوه بر این، آنچه شما می دانید، شما فقط یک گوسفند احمق است ... علاوه بر این، فقط یک کوکی، که آسیب دارد؟ نه به ذکر است، آخرین پسر که شکایت کرد در مورد ترک کوکی خود را به پایان رسید توسط آن سگ ملا شد. احتمالا فقط یک تصادف، هر چند. درست است؟ اما خوب است چون خوک ها هوشمند هستند. این چیزی است که همه می گویند، درست است؟ باهوش تر از شما، در هر صورت. و اگر خوک می گوید خوب است، پس خوب است. من به آن نگاه کنید! این احتمالا چیزی جز دلخوشی های شما در قلب من نیست. خوب، من از گوشت خوک خارج شده ام. بنابراین، فکر کردم این یک کتاب بسیار زیبا بود. مطمئنا، قرار است در مورد روسیه باشد، اما می تواند به راحتی در مورد طبقه کارگر در کشور من باشد. خط پایین ما باید گوش دادن به پزشکان چرخش در لوله بوش را متوقف کنیم و برای خودمان فکر کنیم. سوال همه چیز، به خصوص چیزهایی که ما فکر می کنیم می دانیم درست است. ممکن است ایده خوبی برای یادگیری بچه هایمان باشد که خوب است کورکورانه همه چیز را که به آنها می گویند اعتقاد نداریم. علاوه بر این، اگر راست می گویید، آرمان های ما می تواند به بررسی کودکان کمک کند. در غیر این صورت، ما خطر ایجاد یک نسل از idiots.Oh! من یک GIF دیگر خوک پیدا کردم!

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب کامل مردم همچنان در یک هزار ساله این مطلب را خواندند، زمانی که کمونیسم فقط یک پاورقی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مزرعه ی حیوانات


 کتاب بچه گروفالو و موش ناقلا
 کتاب فسیل های اسرارآمیز
 کتاب کتابچه بدن
 کتاب شگفتی های بدن و مغز پیچیده
 کتاب نابغه
 کتاب ربات جنگلی