کتاب من و داداش رباتم

اثر کریس گرابنستاین از انتشارات پرتقال - مترجم: میترا امیری-داستان علمی تخیلی

Sammy Hayes-Rodriguez هرگز برای این که بتواند جا به جا شود راحت بود، بنابراین روزی که مادر نابغه او اصرار دارد تا او را تازه ترین اختراع خود را به مدرسه برساند، هتک حرمت است: یک ربات صحبت کردن و صحبت کردن او با نام E-for Error. Sammys هیچ غریبه ای برای روبات ها نیست - خانه اش پر از یک بازی رنگارنگ از آنها است. اما این یکی نه تنها فکر می کند برادر Sammys خود را ... آن را در واقع حتی بیشتر از Sammy است. آیا E یک بلیط به مقصد Loserville خواهد بود؟ آیا او به جهان ثابت خواهد کرد که خنک بودن آن به اندازه مربع است؟ یک سواری غلتکی برای سامی برای کشف سری رازهای شگفت انگیز که می تواند خانواده را برای همیشه تغییر دهد ... اگر همه در آزمایش محاکمه می شوند!


خرید کتاب من و داداش رباتم
جستجوی کتاب من و داداش رباتم در گودریدز

معرفی کتاب من و داداش رباتم از نگاه کاربران
این فقط یک کتاب بزرگ دیگر توسط جیمز پترسون است. کتاب های او همچنان باعث می شود که من بیشتر بخوانم. من سری های خنده دار او، سریال شکارچیان گنجینه و این کتاب را خوانده ام. آن را پر از درام و اگر شما به دنبال یک پایان خوش است، این یکی است. یکی دیگر از کتابهای بزرگ جیمز پترسون است.

مشاهده لینک اصلی
من یک ارتش روبات ها را در اختیار من می خواهم.

مشاهده لینک اصلی
Sammy فراتر از مرده است زمانی که مادری دانشمند برجسته او، او را با آخرین اختراع ربات خود، به نام E، به ویژه در زمانی که همه چیز به طرز چشمگیری اشتباه است شروع می کند و از یک فاجعه بدون وقفه در هر کلاس شروع می شود و با آتش سوزی از بین می رود کل مدرسه. همانطور که اگر او نمی شد به اندازه کافی توسط شماره 1 ضرب و شتم کوپر الیوت. مامان وعده می دهد که E را ثابت کند تا بتواند با همکلاسی هایش هماهنگ شود، اما البته Sammys شکاک است که هر نسخه ای از E بهبود خواهد یافت. اما E 2.0 بسیار بهتر است، به ویژه هنگامی که همه بچه ها E را بر روی دوچرخه مخصوص خود ساخته اند و هرکسی را در مدرسه راهنمایی می کنند. Sammys فقط در مورد اعتراف به E است که او واقعا از او قدردانی می کند - به ویژه پس از کمک جدی به مشکل قلدرش (Spoiler) [- هنگامی که E از دست رفته است. چه کسی می تواند او را بگیرد؟ و Sammy بدون آن چه خواهد کرد؟ (پنهان کردن اسپویلر)] این کتاب برای هر کسی است که علاقه مند به ربات ها و شخصیت های جذاب است. موضوع کتاب دوستی و یادگیری برای دیدن دیگران (یا روبات ها) است. من فکر می کنم این یک کتاب عالی و خیره کننده است و یک نقطه شروع عالی برای یک سری عالی است

مشاهده لینک اصلی
من: 3 ستارسون (10 ساله): 3 ستاره دختر (5 ساله): 3 ستاره این یک کتاب خوب بود، اما به دلایلی ما همه در حال تنظیم و خارج شدن بودیم. من فکر می کنم که می توانست 4 ستاره به راحتی بخواند چون مفاهیم خنک کننده ای داشت، ایده اصلی کتاب در اطراف یک ربات که مدرسه ابتدایی را به عنوان یک ایستگاه برای یک دختر که بسیار حساس به میکروب ها در یک زندگی است، سطح تهدید پس از آن، بدون حضور جسمانی در کلاس، قادر به حضور در مدرسه است. کتاب نیز خنک است زیرا مادر است که ربات را اختراع کرده و ایجاد کرده است (و پدر یک رمان نویس گرافیک است). وقتی مادران رقیب دانشگاهی که در آن کار می کنند، ربات خود را می سازد، مناقشه ایجاد می شود و ترفندهای کثیف برای تضعیف پیشرفت هایش در رباتیک است. و البته، این همه در مدرسه ابتدایی اتفاق می افتد. این انتخاب های پسران من بود، بعد انتخاب دختران من خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
B3 این کتاب دیگر توسط جیمز پترسون بزرگترین نویسنده در جهان است. Sammy مانند مادرانش خوک گینه است که مادرش یک مخترع است، شاپرک را خرد کرده و درخشش می دهد (Robo Buttler که خانه را تمیز می کند و تمام شب و روز تمام خانه را می گذراند). بریتنی 13 دارای یک ربات است که برای رفتار و احساس همانند یک نوجوان طراحی شده است. پس از آن کودک ربو که تقریبا به همین دلیل به عنوان بریتنی 13 طراحی شده است، اما به جای اینکه یک نوجوان باشد، زندگی کودک دارد. بسیاری از خواهر کوچکتر sammys هنوز هیچ میکروب در اطراف او خوب می میرند. حالا Sammy او یک بچه معمولی است که مخالف آن است که او فقط یک روبات را برای ارسال به مدرسه حدس زده است که باید با او و آموزش سلام. چگونه سمی را انجام دهیم اگر من به شما بیشتر گفتم این یک اسپویلر خواهد بود، بنابراین من معتاد نیستم. 354 صفحه خانه رباتها b3 توسط جیمز پترسون. توسط Anthony.vanover 7 آبی

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب من و داداش رباتم


 کتاب خوش تیپ ترین غول شهر
 کتاب آزمایش های شگفت انگیز 1
 کتاب شهر و شهر
 کتاب موشکی به نام گالیله
 کتاب شوک الکتریسته و انرژی های مرگبار
 کتاب سرزمین متروک