کتاب پیک نیک کنار جاده

اثر آرکادی استروگاتسکی و بوریس استروگاتسکی از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: فربد آذسن-داستان علمی تخیلی

شوشارت سرخ یک قاتل است، یکی از آن شورشیان جوان که، به رغم خطر شدید، مجبور شدند به طور غیرقانونی به منطقه وارد شوند تا مصنوعات مرموزی را که بازدیدکنندگان بیگانه پراکنده اند، جمع آوری کنند. زندگی او تحت تأثیر مکان و بازار سیاه در حال رشد در محصولات بیگانه است. اما زمانی که او و دوستش کریل به منطقه می آیند تا "کامل خالی" بیاورند، چیزی اشتباه می رود. و اخبار او را از دوست دخترش پس از بازگشت خود را می سازد، اجتناب ناپذیر است که او به عقب به منطقه، دوباره و دوباره، تا زمانی که او را به تمام مشکلات خود را پیدا کند.


خرید کتاب پیک نیک کنار جاده
جستجوی کتاب پیک نیک کنار جاده در گودریدز

معرفی کتاب پیک نیک کنار جاده از نگاه کاربران
فکر می کنم بدان معنی است که بیگانه، گول زدن، کشیدن یک کن، اما هیچ کدام از این ها در اینجا استفاده نمی شود ... خوب، این کتاب قطعا سینمایی تر از فیلم است. من شاهکار تارکوفسکی را یکی از پیشگامان بزرگ برای بزرگترین فیلم ساخته ام. من نمی خواهم رمان را بگویم که بر پایه آن کاملا یک اثر هنری است. با این وجود، در حق خود قابل توجه است؛ قطعا به مراتب بیشتر از یک قطعه خالی از داستان تخیلی است. همپوشانی یک جامعه کاملا موروثی و یک اشتیاق مفرطانه به معنای آن است که بسیار قانع کننده است. مسیرهای زیادی برای رسیدن به منطقه وجود دارد. رویکرد برادران استروگاتسکی همانگونه که به تارکوفسکی مشهور است، روشن است. * داستان علمی به عنوان نقد ایدئولوژی معاصر؟ این احتمالا اولین رمان SF Ive واقعا از زمانی که من بچه بودم واقعا لذت بردم. ممکن است یک دنیای کاملا جدید برای خواندن برای من باز کند، یا به غیر از این، استثنا که حکومت را اثبات کند. در برخی موارد، جهان که در آن زندگی می کنیم، اکنون مانند داستان های علمی تخیلی، کاملا بر خلاف تمام مراحل قبلی تاریخ بشر است. از سوی دیگر، هیچ چیز تغییری نکرده است. سرمایه داری قوی تر از همیشه است ... ما همه در منطقه زندگی می کنیم Nowhttps: //www.youtube.com/watch؟ v = afBmN ...

مشاهده لینک اصلی
این یک مطالعه جالب بود (و اگرچه نشان دادن جلوه های SF masterworks - من نسخه ژاک ژولانچ زرد را انتخاب کردم) به عنوان بخشی از اجرای عناوین کلاسیک که تصمیم گرفتم بپردازم. همانطور که می گویم بررسی های بسیار خوبی در این کتاب وجود دارد که من می گویم این است که این یک کتاب جذاب است که یک مفهوم منحصر به فرد را در بر گرفت و آن را به چیزی کاملا متفاوت تبدیل کرد. جنبه علمی تخیلی داستان واقعا جایگاه دوم را به شخصیت ها می رساند - تقریبا یک طرح رسمی برای به دست آوردن مردم که @ آن مورد نیاز بود @ و برای بررسی آنچه که این مناطق به آنها از نظر جسمی و روانی انجام می دهند - برخی از آنها تهدید نیست پس از همه، بیگانه پس از همه وجود دارد. این کتاب بسیار متمرکز است - تقریبا نکته خالی را به شخصیت ها به نقطه ای که در آن شما تبدیل شده اید، در آن جا شروع به دیدن جنبه های دیگر داستان می کنید. برای مثال، بدون چند اشاره گر اینجا و آنجا - تاریخ تاریخی که در آن قرار دارد، نسبتا خودسرانه است. این هم خوب است هم بد. خوب است که شما به این اضافی نیاز ندارید، زیرا همه چیز به دست شما می رسد که شما را منحرف سازد اما بد نیست که شما باید جهش بزرگی در مکان ها داشته باشید تا داستان شروع شود تا زمانی که پایه ای دارید تا داستان را به آن وصل کنید. با این حال می توانم بفهمم چرا در هر دو masterworks و ژاکت زرد (خوب هر دو از Gollancz پایدار) این کتاب کلاسیک در نظر گرفته شده است و قطعا علاوه بر ارزشمند به سری.

مشاهده لینک اصلی
در بسیاری از دانشمندان، بیگانگان به یک هدف مشخص به زمین می رسند. تکنولوژی پیشرفته خود را به اشتراک بگذارید، جمعیت بشر را بردارد و غیره. پیک نیک کنار جاده ای پس از اینکه بیگانگان آمده و رفته اند، هیچ کس نمی داند که چرا از این سیاره بازدید کرد. با این حال، آنها بسیاری از doodads نامفهوم را ترک کردند که ذهن های شوم را جذب می کنند و مانند hotcakes در بازار سیاه فروش می کنند. فرضیه جالبی است که تمرکز بر اینکه چگونه جامعه (و انسانها در آن) پس از یک بازدید مرموز پاسخ میدهد. من کاراکترهای خاصی را قانع نشدم یا به یاد ماندنی نیستم. در پایان، من فکر می کنم چیزی بزرگ و فلسفی و عمیق رخ داده است ... اما من را در سردرگمی کامل و احساس ناراضی.

مشاهده لینک اصلی
جذاب متفاوت است این ماهها در ماه @ که در حال حاضر به@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ سپس یک بار شروع کردم، آن را در یک روز به پایان بردم. چه اتفاقی می افتد وقتی بیگانگان می افتند، یک پیک نیک می زنند، همه ی زباله هایشان را ترک می کنند و حتی نمی خواهند با ما صحبت کنند؟

مشاهده لینک اصلی
من فقط می خواهم بگویم ... خواندن DE Oblibada! با حاکمیت، تخیل و نوشتن برادران هجوم می آورند. Strugatsky. کار بزرگ در بخش Gigamesh در این نسخه جدید و نسخه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیک نیک کنار جاده


 کتاب آزمایش های مور مور کننده و اختراعات شیطانی
 کتاب ظلمت در نیمروز
 کتاب آزمایش های مور مور کننده
 کتاب زندگی پشت زندگی
 کتاب جانوران بی ریخت
 کتاب فسیل های اسرارآمیز